/25.04.2017

Informujemy, że w ramach Serii Społecznej Zeszytów Naukowych Towarzystwa Doktorantów UJ prowadzony jest nabór do numerów, które zostaną wydane w 2017 roku:

nr 16 wielotematyczny (nabór tekstów zamknięty)

nr 17 poświęcony naukom prawniczym (nabór tekstów zamknięty)

nr 18 poświęcony szeroko pojętej tematyce bezpieczeństwa

nr 19 poświęcony naukom prawniczym – teksty wyłącznie w języku angielskim (nabór tekstów zamknięty)

Przypominamy, że nadsyłane artykuły muszą być przygotowane zgodnie z opisanymi normami: http://www.doktoranci.uj.edu.pl/documents/1167150/a034f1cf-6ef6-4199-a495-a76e5b825b7c

Krzysztof Popek

Redaktor prowadzący 

spoleczneznuj@gmail.com

 

 

/29.03.2017

Szanowni Państwo,

redakcja Zeszytów Naukowych Towarzystwa Doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza nabór tekstów do numeru 17 w serii humanistycznej do końca kwietnia 2017 roku. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: zeszytyhumanistyczne@gmail.com . 

 

Informacje na temat zasad redagowania tekstów oraz procedur ich recenzowania znajdują się na stronie: http://www.doktoranci.uj.edu. pl/zeszyty/pliki-do-pobrania

Serdecznie zapraszamy

Ewa Modzelewska

 

 

/15.02.2017

Informujemy, że prowadzony jest nabór redaktorów do Serii Społecznej Zeszytów Naukowych Towarzystwa Doktorantów. Poszukujemy doktorantów z różnych dyscyplinach, głównie historii, socjologii, ekonomii, prawa, politologii i innych szeroko pojętych nauk społecznych.

Ogłoszenie jest kierowane do osób, które posiadają doświadczenie w pracy redakcyjnej, jak i tych, dla których będzie to zupełna nowość się czegoś nauczyć.

Zgłoszenia z krótką charakterystyką i opisem zainteresowań badawczych proszę kierować na adres spoleczneznuj@gmail.com

Krzysztof Popek

Redaktor prowadzący 

spoleczneznuj@gmail.com