#04.02.2018

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czynnym wkładem w debatę z obszaru dyscyplin naukowych obejmujących nauki ścisłe, przyrodnicze, medyczne i techniczne do nadsyłania propozycji artykułów, komentarzy oraz recenzji do półrocznika „Zeszyty Naukowe Towarzystwa Doktorantów UJ – Seria Nauk Ścisłych". W najbliższym czasie prowadzimy nabór do dwóch tegorocznych numerów:

nr 16 – do końca marca 2018
nr 17 – do końca kwietnia 2018

 

Informacje na temat zasad redagowania tekstów oraz procedur ich recenzowania znajdują się na stronie: http://www.doktoranci.uj.edu.pl/zeszyty/pliki-do-pobrania. Wszelkie pytania oraz propozycje tekstów prosimy kierować na adres mailowy: scislezntduj@gmail.com

Zapraszamy do współpracy!

Agnieszka Proszewska
Redaktor prowadząca serii

 

 

 

 

#26.01.2018

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych problematyką szeroko pojętych nauk humanistycznych do nadsyłania propozycji artykułów, streszczeń oraz recenzji do kwartalnika „Zeszyty Naukowe Towarzystwa Doktorantów UJ – Seria Humanistyczna". W najbliższym czasie prowadzimy nabór do następujących numerów (bez tematu głównego): 

- Seria Humanistyczna nr 21 – teksty przyjmowane będą do końca marca 2018 roku

- Seria Humanistyczna nr 22 – teksty przyjmowane będą do końca kwietnia 2018 roku

Wszystkie informacje dotyczące normy wydawniczej i wskazówki dla Autorów znajdą Państwo na stronie http://www.doktoranci.uj.edu.pl/zeszyty/pliki-do-pobrania. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: zeszytyhumanistyczne@gmail.com. Zachęcamy również do przesyłania artykułów w językach obcych.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Redakcja "Zeszytów Naukowych Towarzystwa Doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego"

 

 

 

 

 

 

# 04.10.2017

 

Informujemy, że w ramach Serii Społecznej Zeszytów Naukowych Towarzystwa Doktorantów UJ prowadzony jest nabór do numerów, które zostaną wydane w 2018 roku:

 

nr 20 wielotematyczny

 

nr 21 poświęcony naukom prawniczym

 

nr 22 wielotematyczny

 

nr 23 poświęcony historii XIX wieku

 

Teksty proszę przysyłać do 5 stycznia 2018 roku. Przypominamy, że nadsyłane artykuły muszą być przygotowane zgodnie z opisanymi normami (brak dostosowania się do tych zaleceń może skutkować odrzuceniem tekstu): http://www.doktoranci.uj.edu.pl/documents/1167150/a034f1cf-6ef6-4199-a495-a76e5b825b7c

 

W przypadku tomów otwartych interesują nas teksty dotyczących szeroko rozumianych nauk społecznych (politologii, ekonomii, socjologii, prawa etc.), a także historii i archeologii. „Zeszyty Naukowe Towarzystwa Doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego” są czasopismem punktowanym: lista B – 5 pkt.

 

 

Krzysztof Popek

Redaktor prowadzący

spoleczneznuj@gmail.com